Grafik Fitness


poniedziałek 28.09.2020
  • 09:00 - 09:45

    Aqua Fitness

    Wolne miejsca: 32

    Kinga

  • 09:00 - 10:00

    Cycling - SALA GIRO

    Wolne miejsca: 9

    Joanna

  • 09:00 - 09:45

    Zdrowy Kręgosłup - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 18:00 - 18:45

    Medical Fitness - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 13

    Azzam

  • 19:00 - 20:00

    Cycling - SALA GIRO

    Wolne miejsca: 1

    Anna

  • 19:00 - 19:45

    Pilates - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 15

    Katarzyna

  • 19:00 - 19:45

    Trening Prozdrowotny - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 13

    Azzam

  • 20:00 - 20:45

    Pump Fit - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Martyna

wtorek 29.09.2020
  • 09:00 - 09:45

    Aqua Dance

    Wolne miejsca: 31

    Agnieszka

  • 18:00 - 19:00

    Indoor Cycling Basic - SALA GIRO

    Wolne miejsca: 9

    Pawłowski

  • 18:00 - 18:45

    Latino Fit - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Asley

  • 19:00 - 19:45

    Cuban Dance - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Asley

  • 19:00 - 19:45

    Fizjoband - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 13

    Gabriela

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling Mix Class - SALA GIRO

    Wolne miejsca: 9

    Pawłowski

  • 20:00 - 21:00

    Joga - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Piotr

środa 30.09.2020
  • 09:00 - 09:45

    Aqua Fitness

    Wolne miejsca: 31

    Kinga

  • 09:00 - 09:45

    TBC - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 18:00 - 18:45

    Zdrowy kręgosłup - SALA FITNESS

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 19:00 - 19:45

    Fat Burning - SALA FITNESS

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 19:00 - 19:45

    TRX - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Martyna

  • 20:00 - 20:45

    Trening Obwodowy - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Martyna

czwartek 01.10.2020
  • 09:00 - 09:45

    Zdrowy Kręgosłup - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Kinga

  • 09:00 - 09:45

    Aqua Dance

    Wolne miejsca: 32

    Agnieszka

  • 18:00 - 19:30

    Cycling - SALA GIRO

    Wolne miejsca: 9

    Małgorzata

  • 18:00 - 18:45

    Fitball - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Joanna

  • 19:00 - 19:45

    Pilates - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Joanna

  • 20:00 - 21:00

    Joga dla kręgosłupa i stawów - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Piotr

  • 20:00 - 20:45

    Trening Obwodowy - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Martyna

piątek 02.10.2020
  • 09:00 - 09:45

    Aqua Fitness

    Wolne miejsca: 32

    Agnieszka

  • 09:00 - 09:45

    Cycling - SALA GIRO

    Wolne miejsca: 9

    Joanna

  • 10:00 - 10:45

    Latino Fit - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Asley

  • 18:00 - 18:45

    Medical Fitness - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Azzam

  • 19:00 - 19:45

    Trening Prozdrowotny - SALA ZEN

    Wolne miejsca: 14

    Azzam

sobota 03.10.2020
  • 09:00 - 09:45

    Pilates - SALA FITNESS

    Wolne miejsca: 16

    Joanna

  • 10:00 - 10:45

    TBC - SALA FITNESS

    Wolne miejsca: 16

    Joanna

niedziela 04.10.2020
  • 10:00 - 10:45

    Zdrowy Kręgosłup - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 11:00 - 11:45

    Pump Fit - SALA TAŃCA

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena